Koostöö

Teeme koostööd?

Olen 10-aastase turismiturunduse taustaga reisisell, kes ütleb alati „JAH“ erinevatele reisiteemalistele väljakutsetele. Armastan sooja, päikest ja rõõmsameelseid inimesi, naudin uusi kogemusi ning toitun elamustest. Olen õnnelik kui saan inspireerida ka teisi inimesi reisima. Head reisi kodulehelt leiad reisilugusid minu senikogetud seiklustest. Kui leiad, et lugemine oli huvitav ning arvad, et minu profiil võib sobida Sinu ettevõtte ideoloogia ning turunduskontseptsiooniga, siis olen rõõmus kui kirjutad mulle!

Mida ma täpsemalt teen?

Loon turismiettevõtetele sisu erinevatest reisisihtkohtadest.
  • reisilood, sihtkoha kokkuvõtted, artiklid, reisiblogid
  • foto- ja videomaterjal ning otseülekanded puhkusesihtkohtadest
Minu loodavat sisu saab reisiettevõte kasutada müügi- ja turundusmaterjalides, kodulehtedel ning sotsiaalmeedias (Facebook, Instagram).

Sel ajal kui ma ei reisi (või reisil olles arvuti taga) teen turismiettevõtete jaoks järgnevat:
  • Turundusalane nõustamine
Turundusalase nõustamise raames analüüsin läbi turismiettevõtte turundusmaastiku hetkeolukorra, teen muudatus- ja parendusettepanekud ning koostan tegevusplaani. Kui ettevõttel puudub eraldi turundusmeeskond või vajab täiendavalt abi koostatud plaani elluviimisel, siis teostan ka tegevusplaanis ettenähtud tööd.
  • Kodulehe analüüs
Teostan turismiettevõttele kodulehe analüüsi ning koostan ettepanekud selle kaasaegsemaks, kasutajasõbralikumaks ja müügile orienteerituks muutmiseks. Vajadusel haldan ka olemasolevaid WordPressi platvormil töötavaid kodulehti ning teen uusi lihtsamat tüüpi kodulehti WordPressi valmis teemade/kujunduste põhjadele.
  • Turismisihtkoha ja -toote arendus
Uute turismisihtkohtade ja -toodete planeerimine, arendamine ja turundamine. Teostan ka olemasolevate turismisihtkohtade ja -pakettide analüüsi läbi paikvaatluse, et anda reisiettevõttele objektiivset tagasisidet tema toodetest ja teenustest, misläbi reisiettevõte saab neid arendada, parandada või täiendada, et tagada sihtkoha või toote jätkusuutlikkus.

Kes ma olen ehk pisut minu tausta ka!

  • Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži turismi- ja hotelliettevõtluse eriala – turismieriala haridus!
  • Töötanud reisibüroos Matkavekka Eesti giid-reisisaatjana – kogemus turistidega töötamisel!
  • SA Pärnumaa Turism projektijuht – kogemus sihtkoha turundamisel ning turundusprojektide juhtimisel!
  • Lottemaa teemapark turundusassistent ja hiljem turundusjuht – kogemus suure turismiobjekti avamiseelsest turundusest ning teadmistepagas igapäevasest turunduse toimimisest!
  • Kirglik reisija – kogemus omal käel reisimisest kui ka reisiettevõtete valmispakettide kasutamisest!